AC30 variabele frequentie sturing

U bent hier

AC-frequentieregelaars - AC30-serie

De AC30V-frequentieregelaars bieden gebruikers een uitzonderlijke motorbesturing voor industriële open-lus-toepassingen tot 132 kW voor algemene doeleinden. Een scala aan communicatie- en I/O-opties is afzonderlijk verkrijgbaar.

Het AC30-assortiment aan regelaandrijvingen is ontworpen om gebruikers uitzonderlijke niveaus aan regeling te bieden, van eenvoudige pompen en ventilatoren met open lussen tot proceslijntoepassingen met gesloten lussen.

De flexibele en zeer modulaire opbouw maakt het mogelijk om op een eenvoudige wijze een breed scala aan communicatie- en I/O-modules toe te voegen wanneer dat nodig is.

De AC30 is ontworpen met het oog op eenvoud, maar dit brengt de functionaliteit niet in het geding. Geïntegreerde macro's voor een scala aan toepassingen en PLC-functionaliteit stellen kundige gebruikers ertoe in staat te voorzien in een geavanceerde regeling waarvoor voorheen een afzonderlijke PLC vereist zou zijn. AC30 voldoet aan de RoHS-beperkingen voor stoffen conform EG-richtlijn 2011/65/EU. Opmerking: AC30-vermogensstacks en onderling verwisselbare regelmodules zijn verkrijgbaar als afzonderlijke componenten en bieden geavanceerde niveaus aan automatiseringsregeling en een grotere ontwerpflexibiliteit.

 

 

Kenmerken:

  • Applicatiemacro's
  • Veiligheidsmoment
  • Modbus-server
  • Webserver
  • Programmeren van Parker Drive Quick (PDQ) gereedschap
  • DSE-ontwikkelaarssoftware
  • Ethernet IP
  • Profinet
  • Modbus-client
  • Bibliotheken van systeemtoepassingen
  • 1588 tijdgesynchroniseerde peer-to-peer-communicatie
  • SMART diagnostiek
  • Door de gebruiker aanpasbare webserver
  • Parker Drive Developer (PDD) -software
  • Synchronisatie van virtuele masters (hetzelfde als AC890)
  • Meerassige fasevergrendeling (hetzelfde als AC690 / 890)
  • Resolver Feedback
  • Dubbele encoder-ingangen
  • Programmeerbare encoderuitgang

 

Eenvoud

Van het duidelijke en beknopte LCD-scherm met achtergrondverlichting tot de gebruiksvriendelijke programmeersoftware, AC30 is ontworpen om het proces van inbedrijfstelling, bediening en onderhoud te vergemakkelijken.

Grafisch toetsenbord

Het tactiele IP55-toetsenbord kan op de drive zelf of op afstand worden gemonteerd en biedt toegang tot alle rijfuncties. Het verlichte LCD-scherm kan worden geconfigureerd om informatie in een aantal verschillende talen weer te geven, of zelfs in uw eigen taal met uw eigen door de gebruiker gedefinieerde eenheden

PDQ 

PDQ is een eenvoudige softwaretool voor het installeren, programmeren en bewaken van applicaties op de AC30-serie frequentieregelaars. Een eenvoudige wizard maakt de inbedrijfstelling en het onderhoud van de omvormertoepassing eenvoudig en gemakkelijk voor zelfs de onervaren operator.

PDD

PDD is een volledig functionele PLC-programmeertool voor de AC30-serie snelheidsregelaars, die alle IEC-61131-talen ondersteunt, inclusief ladderlogica, gestructureerde tekst en functieblokdiagrammen. Het biedt toegang tot alle aandrijfparameters en stelt de gebruiker in staat om krachtige AC30-aandrijfoplossingen te creëren.

Betrouwbaarheid

De technici van Parker hebben elke mogelijke stap genomen om de kans op problemen te verkleinen, inclusief een aantal functies in de AC30 die ervoor zorgen dat elk productiviteitsverlies tot een minimum wordt beperkt en de productie zo veilig en zo snel mogelijk opnieuw wordt gestart.

Connectiviteit

De flexibele en zeer modulaire constructie maakt het mogelijk om een ​​breed scala aan communicatie- en I / O-modules eenvoudig toe te voegen, indien nodig. Hierdoor kan de AC30 worden gebruikt in geavanceerde toepassingen, waaronder configuraties met meerdere aandrijvingen.

Vermogen

Geïntegreerde macro's voor een reeks toepassingen en PLC-functionaliteit stellen meer capabele gebruikers in staat om geavanceerde besturing te creëren waarvoor voorheen een afzonderlijke PLC nodig was. De AC30 kan zelfs in de meest complexe systemen worden geïntegreerd.

 

 

 


Stuur mij een......


Programmatie?

Pics Project Engineering

 

 

Pics installaties en kastenbouw