de intelligente combinatie van een PLC, regelsysteem, I/O en datalogging
E+PLC100 is een intelligent ontworpen PID regelaar, recorder en PLC gecombineerd in één compact instrument en bevat een 3.5” TFT kleuren touchscreen. E+PLC100 maakt gebruik van een open industrie standaard (IEC 61131-3) platform en een geïntegreerde programmeeromgeving waarmee engineeringstijd significant gereduceerd wordt, procesprestaties geoptimaliseerd worden en het gemakkelijker wordt te voldoen aan industriële vereisten.
Deze zeer compacte oplossing combineert complete PLC functionaliteit met PID regeling en dataregistratie van wereldklasse. E+PLC100 biedt een duidelijke gebruikersinterface met vertrouwde touchscreen functies waardoor intuïtieve bediening mogelijk is. E+PLC100 bevat een indrukwekkende selectie nauwkeurige I/O voor een instrument van dit formaat en is een ideale, complete oplossing voor kleinere applicaties
Om uw proces nauwkeurig te kunnen regelen, is het noodzakelijk om nauwkeurig te kunnen meten. E+PLC100 bevat een indrukwekkende selectie I/O voor een instrument van dit formaat, die nauwkeurig regelen en registreren mogelijk maakt. E+PLC100 beschikt over vier analoge ingangen, twee digitale ingangen en maximaal twee logische uitgangen, drie relais uitgangen en drie DC uitgangen. De uitstekende I/O functionaliteit zorgt voor nauwkeurige meting, waardoor preciezere regeling en exacte registratie van een proces mogelijk gemaakt worden.
E+PLC100 bevat meer dan 50 jaar aan expertise op het gebied van regeling, zoals de unieke autotuning PID algoritmes van Eurotherm die voor superieure regeling zorgen.
De E+PLC100 is rijk aan geavanceerde functionaliteit en bevat onder andere zeer flexibele, gebruiksvriendelijke setpoint programmering. Met een formaat in de stijl van een spreadsheet kunnen meerdere programma’s met vele segmenten snel geconfigureerd worden, waardoor recepten gemakkelijk gecreëerd kunnen worden en operationele efficiëntie geoptimaliseerd wordt.
E+PLC bevat geïntegreerde dataregistratie capaciteit gecombineerd met zeer efficiënte batch datamanagement waarmee complete integriteit en beveiliging van data gegarandeerd wordt. Met de E+PLC100 bent u ervan verzekerd dat u, door tientallen jaren ervaring met dataregistratie, voldoet aan de standaards op het gebied van regelgeving en kwaliteit.
De E+PLC100 maakt gebruik van het CODESYS platform en biedt hiermee een bekende programmeeromgeving waarmee tevens engineeringkosten bespaard kunnen worden. In deze geïntegreerde programmeeromgeving zijn complete oplossingen ingebouwd. E+PLC bevat geavanceerde Eurotherm PID regelfunctionaliteit en dataregistratie in de vorm van gebruiksvriendelijke functieblokken, gecombineerd met geïntegreerde ontwerpmogelijkheden voor visualisatie elementen. E+PLC is een complete, gebruiksvriendelijke PLC oplossing voor uw proces in één compacte behuizing.
E+PLC100 beschikt over programmeringtools die u helpen engineeringstijd te besparen:
Pics NV
Middelmolenlaan 110
B - 2100 Deurne
+32 3 326.59.59
+32 3 326.67.70
sales@pics.be