Eycon™ 10/20 Visual Supervisor

Eurotherm Eycon™ 10/20 Visual Supervisors

De Visual Supervisors van de Eycon serie zorgen voor innovatieve, multi-functionele regeling, registratie en visualisatie. Al onze expertise op het gebied van regeling, data-acquisitie en procesautomatisering is gebundeld in één enkele unit voor procesbeheer.

Kenmerken:

  • 5,5" ¼ VGA kleuren touchscreen (Eycon 10)
  • 12,1" XGA TFT kleuren touchscreen (Eycon 20)
  • Continue en sequentiële regeling
  • Functietoetsen door gebruiker te definiëren
  • Multi-setpoint programmagever
  • Batchregeling
  • Receptuurbeheer
  • Audit trails
  • Groot intern gegevensarchief (46MB)
  • Beveiligde gegevensregistratie
  • Alarm-/gebeurtenisbeheer
  • USB ondersteuning
  • Peer-to-peer communicatie
  • Modbus Master/Slave (Serieel of TCP)
  • 10/100Mbps Ethernet

     

De Visual Supervisors van de Eycon serie zorgen voor innovatieve, multi-functionele regeling, registratie en visualisatie. Al onze expertise op het gebied van regeling, data-acquisitie en procesautomatisering is gebundeld in één enkele unit voor procesbeheer. De Eycon 10 (5,5" ¼ VGA) beschikt over een kleuren TFT-display voor een continue, sequentiële en logische regeling in een kleine behuizing op het bedieningspaneel.

De Eycon Visual Supervisor beschikt over vele functies voor een compleet procesbeheer. Dankzij deze reeks geavanceerde functies is de Eycon Visual Supervisor in feite een mini DCS – zeer efficiënt en voordelig in te bouwen in één enkele unit, maar wel flexibel genoeg om deel uit te maken van een breder systeem.

Eycon Visual Supervisor instrumenten worden gebruikt als bouwblok in een groter systeem en verzorgen de peer-to-peer communicatie via Ethernet (ELIN). Omdat het systeem hierdoor beter beschikbaar is, zijn de technische kosten lager, evenals de kosten voor configuratie, integratie, installatie en bedrading, terwijl de efficiency en kwaliteit toenemen.

Door hun veelzijdigheid zijn de Eycon Visual Supervisor units ideaal voor een brede reeks toepassingen, variërend van farmaceutische / chemische reactors, glasovens, ovens met multi-zone warmtebehandeling, spuitgiet- en extrusiesystemen, systemen voor batchregeling, milieubeheer, gebouwbeheer systemen en meer.

Ideaal voor:

  • Procesautomatisering
  • Multifunctionele regeling
  • Procesregistratie
  • Procesvisualisatie
  • Farmaceutische/ chemische reactors
  • Glasovens
  • Ovens met multi-zone warmtebehandeling
  • Spuitgieten
  • Extrusie
  • Milieubeheersystemen
  • Gebouwbeheer systemen

 


Stuur mij een......


Programmatie?

Pics Project Engineering

 

 

Pics installaties en kastenbouw